Karrell Fox's The Legend od L&L Publishing - DVD
Výběr produktů Magic Studio 2000
Detail produktu
Video ukázka produktu
Lifetime of Magic Andrus- 1, DVD Obrázky
Lifetime of Magic Andrus- 1, DVD
Lifetime of Magic Andrus- 1, - DVD
Jerry Andrus je jedním z nejoriginálnějších myslitelů nejen v oblasti magie. Jeho kouzla a optické iluze se objevují v televizních pořadech a článcích v časopisech po celém světě. Tyto pořady vám nabízejí životní příležitost, kdy můžete vidět jeho vystoupení a vysvětlit mnoho z jeho největších vynálezů. Uvidíte a naučíte se ohromující kouzla s kartami, mincemi, míčky, kapesníky a mnoho dalšího.
Předváděné a vysvětlované efekty:
Mylarová záhada: Žlutá skvrna na kousku mylaru se změní v trojrozměrnou kouli, která se odrazí, prozkoumá a poté se vrátí zpět do fólie, aby se z ní stala plochá skvrna. Efekt se několikrát opakuje, přičemž každý další výskyt je nemožnější.
Zóna nula: Kulička zmizí pokaždé, když se dostane do otvoru uprostřed tuhé desky, a znovu se objeví, když pro ni sáhneš dovnitř otvoru.
Dokonalý balíček: Plochá kartonová krabice se vyndá z obálky, rozloží se a vyklopí se z ní kulička. Kulička se vrátí zpět, krabice se opět složí a vloží zpět do obálky.
Nemožné míchání: Podepsaná karta se vrátí do balíčku a balíček se zamíchá do krabičky na karty. Když divák pouzdro rozřízne, objeví se pod ním jeho karta. Nyní se pouzdro otevře a ukáže se, že celý balíček zmizel.
Slovo v mysli: Na hrací kartu se napíše myšlené slovo a karta se ztratí v balíčku. Nyní dokážeš toto slovo pojmenovat se stoprocentní přesností.
Věštecké ESP: Divák se dotkne karty ve vějíři, zatímco druhý divák tuto kartu pojmenuje, zatímco je otočen zády.
I.O.U: Pod záminkou sázky, že dokážete přimět balíček, aby se vznášel nad stolem, zamícháte karty jedinečným způsobem tak, aby na konci hláskovaly písmena I.O.U.
Satanův výběr &; zamíchá: Vícefázová karetní rutina, při níž se v balíčku ztratí dva podepsané výběry pomocí divoce vypadajících míchání a řezů. Balíček pak míchají tři diváci, a když jsou karty nakonec rozříznuty napůl, je vidět, že jsou odděleny, přičemž všechny červené karty jsou pohromadě a černé pohromadě. Jako na zavolanou je výběr červených karet mezi černými a černých se všemi červenými.
Wichita Wonder: Podepsaná karta se vrátí do středu balíčku. Když je balíček vhozen do ruky diváka, celý balíček zmizí, když se mu výběr třepotá v ruce
.
Dvě dýmky: Rutina typu pohárků a kuliček, při níž se používají dvě mosazné trubky, tři gumové kuličky a mince. Rutina je plná nových a kreativních technik, které obsahují mnoho nemožně vypadajících zjevů, zmizení a proměn.
Vyučované triky: Mistrovský tah, Injogův obrat, Satanův shuffle, Hufmuffle shuffle a mnoho nejmenovaných originálních triků, záludností a technik. Obsahuje mnoho dalších nápadů, postupů, aplikací a variací na postupy a sleighty.
Obsahuje:"Iluze nemožných oříšků" a "Iluze paradoxní krabice" plus dva rozhovory vedené Richardem Kaufmanem, v nichž se hovoří o respektování publika, tvůrčím procesu a Andrusových myšlenkách o studiu magie. Původní datum vydání: DVD: VHS: leden 2001. Délka: 1 minuta:
Originální anglický popis
Jerry Andrus is one of the most original thinkers in magic and beyond. His magic and optical illusions have been featured on television shows and in magazine articles all over the world. These programs offer you an opportunity of a lifetime where you can see him perform and explain many of his greatest inventions. You will see and learn astounding magic with cards, coins, balls, handkerchiefs and much more.
Effects Performed and Explained:
Mylar Mystery: A yellow spot on a piece of mylar turns into a three-dimensional ball which is bounced, examined and then put back into the sheet to become a flat spot. The effect is repeated several times with each occurrence becoming more impossible.
Zone Zero: A ball vanishes every time it enters a hole in the center of a stiff board and reappears when you reach inside the opening to get it.
Perfect Package: A flat cardboard box is removed from an envelope, unfolded and a ball rolls out. The ball is put back, the box is once again folded and placed back in the envelope.
Impossible Shuffle: A signed card is returned to the deck and the deck is shuffled into the card case. When the spectator cuts the case their card appears under it. The case is now opened to show that the entire deck has vanished.
A Word In Mind: A thought-of word is written on a playing card and the card is lost in the deck. You can now name the word with one-hundred percent accuracy.
Spectator ESP: A spectator touches a card in a fan while a second spectator names that card while her back is turned.
I.O.U: Under the pretense of a bet that you can make the deck float off the table you shuffle the cards in a unique way so at the end they spell the letters I.O.U.
Satan's Selections & Shuffles: A multi-phase card routine where two signed selections are lost in the deck using some wild looking shuffles and cuts. The deck is then shuffled by three spectators and when the cards are finally cut in half they are seen to be separated with all the red cards together and the blacks together. As a kicker the red selection is among the black cards and the black is with all the reds.
Wichita Wonder: A signed card is returned to the center of the deck. When the deck is dropped into the spectator's hand the entire deck vanishes as the selection flutters into their hand
.
Twin Pipes: A cups and balls type of routine using two brass tubes, three rubber balls and a coin. The routine is full of new and creative techniques which feature many impossible looking appearances, vanishes and transformations.
Sleights taught: The Master Move, Injog Turnover, Satan's Shuffle, Hufmuffle Shuffle, and many unnamed original sleights, subtleties and techniques. Includes many additional ideas, routines, applications and variations for the routines and sleights.
Features: the "Nuts Impossible Illusion" and "Paradox Box Illusion" plus two interviews hosted by Richard Kaufman where they discuss respecting your audiences, the creative process and Andrus' thoughts on studying magic. Original release date: DVD: July 2004, VHS: January, 2001. Running time: Approximately 65 minutes.
Informace k objednávce
Tuto položku nemáme standardně skladem. Jedná se o dovoz z USA s obvyklou dobou dodání 4-15 dnů.
Předmětem nákupu je návod v angličtině ve formě popisu nebo výukového videa + pomůcky, pokud jsou součástí balení (viz. popis).
Český návod není dodáván. Knihy a videa jsou v anglickém jazyce. K hracím kartám se standardně návod nedodává.
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
4 dalších produktů ve stejné kategorii
Here I Go Again - Volume 3 od Bill Malone - DVD
The Collected Secrets of Lubor Fiedler - DVD
MS Magic Night 2014 Presented od Yoann - DVD
Prohlédnuté produkty
Aero YELLOW od Bond Lee and ZF Magic
Juan Tamariz MASTER CLASS Vol. 6 - DVD
World's Greatest Magic: Stand-Up Magic Volume 3 - DVD
Kniha Bamboozlers Vol. 2 od Diamond Jim Tyler
Komentáře (0)
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat