REGALIA WHITE PLAYING CARDS BY SHIN LIM

Catalog price with VAT (sales tax): USD 19

Special-offer discount 6 %

Price with VAT (sales tax): USD 19

  • Producer: Cartamundi
  • Catalog number: 784

REGALIA WHITE - luxusní hrací karty od Shin Lima

Druhé karty Regalia se staly stejným hitem jako ty první - černé. Tyto byly velmi rychle celosvětově vyprodány. Bílé karty prodávají jen vybraní dealeři a také je jich jen limitované množství. Dotisk čených ani bílých karet Regalia nebude!

Karty s nádherným designem vypadají díky zlatotisku skutečně luxusně. Reverzy jsou tištěny za tepla a pod tlakem přes zlatou fólii. Klasickými metodami tisku se takového efektu nikdy nedá dosáhnout.

"Regalia je symbolem dokonalosti, prestiže a inovace.V okamžiku, kdy se vaši díváci podívají na každou jednotlivou zlatou kartou, budou vědět, že se chystají být svědky něčeho velkolepého. Každá karta je vyrobena z nejlepšího karetního papíru v Belgii a zlatá fólie byla vyvinutá a vyráběna interně podle nejnáročnějších norem Cartamundi. Tato společnost tiskla mnoho skvělých karet jako jsou např. Butterfly, DMC nebo Touch Origin.

"A nyní krabička - je to revoluční dvouvrstvá krabička, která obsahuje luxusní, dvouvrstvou ochranu karet. Tato krabička je pokrytá zlatou reliéfní fólií a je v dokonalé harmonii s prestižními kartami.

 

 Tištěno v  Cartamundi, navržené Nickem Vlowem.