MECHANIC OPTRICKS DECK RED

Price with VAT (sales tax): USD 14

  • Producer: USPCC
  • Catalog number: 789

Optricks Red Edition - Vezměte své kouzla do jiné dimenze

Animace původní Optricks hry od Mechanic Industries se ukázala jako velký hit. Odvážný černobílý geometrický vzhled vytvořil hypnotickou optickou iluzi, která byla perfektní pro magii a flourishe. Není divu, že mnozí byli zklamáni, když zjistili, že je vyprodáno. Nyní je tento inovativní balíček zpátky, ještě lepší než předtím! Naše odborná mechanika vzala palubu Optricks palubu pro úplnou opravu. Během tohoto procesu se pod kapotou podařilo učinit změny, které vám umožňují vytvářet nádherný nový druh karetní magie, kdy diváci nebudou věřit svým očím..

 Potěší vás přidání zcela nového sortimentu nejvíce inovativních gaffových karet a níže najdete zdarma tři videa s tutoriály jak tyto gaffové karty využít.

Samozřejmě tyto karty můžete použít pro své osvědčené rutiny a možná najdete nové způsoby využití k udivení vašich diváků.

POZNÁMKA: Krabička se používá pro jeden z efektů, takže doporučujeme pečetící nálepku rozříznout jedním rovným řezem žiletkovým nožem na horní hraně balíčku (viz 1. tutoriál "GRINDER").

 

We recommend

MECHANIC METALLIC DECK SET

  • Cat. number 724

without VAT (sales tax): USD 20

with VAT (sales tax): USD 24

MECHANIC DECK

  • Cat. number 596

without VAT (sales tax): USD 12

with VAT (sales tax): USD 15