DMC ELITES V4 - FOREST GREEN (MARKED DECK)

Price with VAT (sales tax): USD 27

  • Catalog number: 792

Značené karty, u krterých nepotřebujete brýle!

Nové DMC ELITES V4 značené karty jsou poslední generací karet k pro profesionální kouzelníky. ELITES jsou výsledkem jedinečné spolupráce mezi samotným DMC (hvězda National Geographic CARD SHARK a BEYOND MAGIC WITH DMC a nadcházející řady Netflix DEATH BY MAGIC) a designérem a vynálezcem kouzel Phillem Smithem. Tento zbrusu nový model DMC ELITES V4 je nejuniverzálnější a nejpokročilejší verze  karet ELITES, která byla kdy vytvořena.

DMC ELITES V4 je poprvé v historii vytištěna ikonickou americkou společností US Playing Card Company na jejich legendárním Bee stock, který je stále velmi oblíbenou volbou na světě. Karty vydrží dlouhé hodiny profesionálního používání . Všechny averzy jsou standardní USPCC.

Samotné karty obsahují nejnovější revizi unikátního systému OMS (Optical Marking System), který je výkonným čtecím systémem určeným speciálně pro použití kouzelníků a mentalistů (na rozdíl od mnoha balíčků určených pro hazardní svět). OMS má důmyslně skrytý značící systém, který je čitelný extrémní rychlostí, z velké vzdálenost a dokonce i ve špatném světle. Ukrývá celou hodnotu karty na viditelném místě bez nutnosti dekódování. Navzdory tomu můžete v klidu předat hru laikovi s vědomím, že ani ten nejkritičtější pozorovatel by nikdy nepochopil, natož aby našel, tajné značky. Při prvním vydáním ELITES se stalo, že mnoho kouzelníků si stěžovalo, že jim byla odeslána neoznačená verze!

Na základě zpětné vazby od mnoha stovek umělců se OMS v průběhu let výrazně vyvíjel a v této verzi jsou značení umístěna ve všech čtyřech rozích.

Druhé vylepšení nyní dovoluje čtení značek z poměrně úzkého rozprostření karet na stole - nebo dokonce i z vějíře karet držených v rukou diváka. Nakonec, balíček také nyní obsahuje velmi jasný, jednosměrný systém značení, který umožňuje odložené čtení a přináší další možná využití. Každá hra je dodávána s instruktážní kartou, která vizuálně vysvětluje značky - bez jazykového omezení pro mezinárodní umělce.