FONTAINE - CARROTS EDITION

Price with VAT (sales tax): USD 67

  • Producer: MADE IN USA
  • Catalog number: 773

CARROTS (mrkve) od Anwar Carrots edice Fontaine - je 7. Fontaine hra Zacha Muellera. Ten ji produkoval ve spolupráci s módní značkou Anwar Carrots streetwear. Překvapivě se americký kardiista nejprve rozhodl pro vydání karet v jejich obchodě  v Hollywoodu v Los Angeles dříve, než je vydal online. Decmber boys byli u toho a natočili  ten den krátké video. Pozoruhodně, navzdory omezení 2 balíčky na osobu, lidé stáli ve frontě několik hodin před obchodem, dokud nebyly vyprodány všechny karty. On-line vydání porazilo všechny předchozí prodeje - limitovaný náklad 10 000 "mrkvových" balíčků byl vyprodán za 79 minut.
 
Spojením cardistry a streetwear v jednom projektu je dlouholetý sen Zacha. Zach Mueller byl fanoušek Carrots od roku 2013. V září roku 2016 se setkal s Anwarem Carrotsem osobně a nabídl mu, že vytvoří balíček karet. Co se dělo dále, je již historie.
 

 
Vytištěno společností USPCC, která vyrábí karty Bicycle. Averzy jsou tištěny oranžovou a tmavě modrou barvou. Karty mají originální Jokery a Eso pikové. Součástí hry je také karta s bianko averzem.

Limitovaná nabídka - velmi omezené množství k prodeji.

We recommend

FONTAINE - CHINATOWN MARKET

  • Cat. number 772

without VAT (sales tax): USD 42

with VAT (sales tax): USD 51