INSIGHT BY HUGO SHELLEY

Vaše cena s DPH: 17 787 Kč

  • Katalogové číslo: 511

Systém Insight obsahuje miniaturní čtečku na zápěstí a balíček 52 elektronických hracích karet.

Nejmenší dostupná RFID čtečka  Insight může detekovat hrací karty ze vzdálenosti až 11 cm. Vibrace vám prozradí, barvu a hodnotu karty během několika vteřin.

Základní efekt

Předvádějící ukáže karty a nechá diváka vybrat jeho oblíbenou kartu a zbytek balíčku odloží stranou. Bez dotyku diváka nebo karet, umělec odhalí zvolenou kartu.

lze provádět téměř nekonečné množství efektů - jste omezení pouze na vaší fantazii!

Čtečka

čtečka karet je bezdrátová a má pouhých 77 x 33 mm - je neuvěřitelně malá, s dosahem, který umožňuje odhalit karty jediným gestem. Baterie vydrží déle než 10 hodin na jedno nabití a je dobíjecí a vyměnitelná.

Karetní hra

Insight (Phoenix edition) je vůbec první elektronická karetní hra, která je od základu navržena speciálně pro kouzelníky. Čipy a anténa jsou zabudovány do karet v průběhu výrobního procesu. Díky tomu je každá karta dokonale tenká a plochá. Hra může být míchána a pracuje stejným způsobem jako běžné karty.


A nakonec...

Majitelé iPhone mohou odemknout bezdrátové funkce jejich zařízení zakoupením aplikace Insight  reader, která je k dispozici v App Store. To umožňuje bezdrátový přenos - načtené karty se vám objevují na displeji telefonu!

Specifikace

Rozměry: 77 x 33 x 9 mm

Životnost baterie: 12 hodin (dobíjecí a vyměnitelná)

Dosah: 11 cm od Insight hracích karet.

Obsahuje čtečku, 52 x elektronických hracích karet, suchý zip na zápěstí a pokyny.

Tato položka není standardně skladem. Pouze na závaznou zákaznickou objednávku.