TONETKY - THONETOVY ŽIDLE

Price with VAT (sales tax): USD 22

  • Producer: MAGIC STUDIO 2000
  • Catalog number: 832

 Toto stolní kouzlo je variace na jevištní telepatické uhodnutí prázdné židle (VOLNO - OBSAZENO)
 Michael Thonet roku 1859 vytvořil židli, která měla katalogové číslo 14 a stala se nejslavnější židlí světa. Díky nadčasovému designu se vyrábí dodnes. Za 160 let od zahájení výroby jich bylo vyrobeno na celém světě 80 milionů kusů.  Firma THONET v současné době vyrábí na 250 modelů různých židlí. Židle katalogové číslo 14 má v Bystřici pod Hostýnem bronzovou sochu a ode dneška také kouzlo ve vašem repertoáru od MAGIC STUDIA 2000.
Efekt:
 Ukažte divákům model židle č.14 a seznamte je s historií této židle. Dejte na stůl malou obálku s předpovědí a přistavte další tři různé židle.Tři diváci položí, každý na jednu ze čtyř židlí, jakýkoliv předmět. (minci, zápalky, vršek od piva atd.) Jedna židle zůstává prázdná. Rozstřihněte obálku, vyjměte pruh papíru a roztáhněte jej nad židle. Diváci si přečtou, která židle je volná. Např. třetí židle je volná. Diváci čtou: OBSAZENO OBSAZENO VOLNO OBSAZENO.

V balení najdete:

- čtyři plastové židličky velikosti 12 cm

- 10 obálek s předpovědí

- 1 šablonu na kopírování A4 pro výrobu obálek a předpovědí

Příprava předpovědi je rychlá  a jednoduchá, ale pokud se vám do ní nechce, můžete si zakoupit hotové refilly - obálky s předpovědí.

 

 

obrázek balení

We recommend

TONETKY - REFILL 10 OBÁLEK

  • Cat. number 833

without VAT (sales tax): USD 8

with VAT (sales tax): USD 9