BLIZZARD

Vaše cena s DPH: 555 Kč

  • Výrobce: Dean Dill
  • Katalogové číslo: 120

Kouzelník požádá diváka, aby oprostil mysl ode všech myšlenek. Potom ho požádá, aby si ponechal v mysli pouze jedinou myšlenku….název jen jedné jediné karty. Divák má úplně volný výběr. Řekněme, že vybral sedmičku srdcovou. Požádáte diváka, aby jmenoval kartu na kterou myslel. Oznámíte mu, že z balíčku vytáhnete nejen jeho, ale i ostatní tři sedmičky. Položíte vybrané karty lícem dolů na stůl a současně požádáte aby ukázal na kartu, o které si myslí, že je jeho bez toho aby se podíval na líc.Divákovu vybranou kartu - v tomto případě sedmičku srdcovou - dáte stranou na viditelné místo, reverzem nahoru. Ukážete, že ostatní tři karty jsou na líci prázdné. Pak otočíte horní dvě karty z balíčku a ukážete, že žolíky jsou prázdné. Otočte další čtyři karty a ukažte, že esa jsou prázdná také. Rozhoďte zbývající bílé karty lícem vzhůru po stole. Vytvoří vánici z bílých karet. Potom otočte stranou odloženou kartu - je to divákova myšlená karta. Vaše obecenstvo bude ohromeno.

Trik, který ohromil některé z největších kouzelnických mozků včetně Dai Vernona, Michaela Webera, Mac Kinga, Larryho Jenningse, Ruby Cobyho, Dona Wayna, Billa Goodwina, Paula Greena, Mikea Caveneyho, Paula Harrise a mnoho, mnoho dalších.

Obdržíte anglický a český návod a speciální karetníhru Bicycle. K předvedení triku budete potřebovat normální  karetní hru Bicycle, která není součástí dodávky.