STEGOSAURUS - ČESKÁ VERZE

Vaše cena s DPH: 360 Kč

  • Katalogové číslo: 651

Na stůl je položeno šest karet na kterých je napsáno celkem 32 slov. Divák si utajeně z tohoto seznamu zvolí jedno slovo. Dále divák obdrží 10 karet, na každé z nich jsou přeházeně natištěna různá písmena. Z těchto písmen složí vybrané slovo tak, že na některé kartě najde první písmeno vybraného slova a kartu položí před sebe na stůl. Pokračuje stejně dalšími písmeny slova a karty pokládá vedle sebe do řady až vyhláskuje celé slovo. Protože jsou na kartách různá písmena a některá se i opakují, zdá se být nemožné, aby někdo uhodl divákovo slovo. Předvádějící to dokáže během pár vteřin.

DRUHÁ FÁZE vypadá mnohem složitější, protože divák si vyskládá písmena na stůl, a aby je kouzelník neviděl, karty s písmeny otočí bílou stranou nahoru. I v tomto případě kouzelník bez zaváhání jmenuje slovo, na které si divák myslel!

Kouzlo je upraveno do české verze s českými slovy.

Velmi jednoduché na předvedení, naučíte se to velmi rychle. 

Skvělé kouzlo, které dostane každého diváka. Bomba trik :)

Obdržíte vše, co potřebujete k předvedení:

- sadu potištěných karet

- český návod

Odběr novinek


  • Kód:
  • Captcha 
  • Opište:

PARTNEŘI

PREMIUM RB CLUB

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

95536e71b7f644dddd3af75cd58347fe