RABBIT CARD - KRÁLÍK KARTA

Price with VAT (sales tax): USD 18

  • Catalog number: 250

Na obří kartě je nakreslen králík sedící v černém cylindru. Kartu dáte za záda, a když ji ukážete znovu, králík sedí v zeleném cylindru. Opakujete tuto variaci několikrát, až se budou diváci dožadovat ukázání karty z obou stran. Po hraném rozzlobení splníte přání diváků a ukážete druhou stranu karty. Ale, ale – klobouk je červený. A se slovy, jestli králíka rozzlobíte, tak bude sedět v cylindru žlutém. Tím kouzlo končí.

 

Předvedení dle Václava Zůry:

Kouzelník oznámí, ze bude poprvé kouzlit před tolika dětmi a že by si rád hned na začátku vyzkoušel jejich pozornost, protože potřebuje vědět, jak moc si musí dávat pozor, aby jeho kouzla neprokoukly. Rozdělí sál s dětmi na levou a pravou polovinu.

Řekne, že má v ruce za zády obrázek králíčka v klobouku a že jejich úkolem je zapamatovat si barvu klobouku. Požádá děti vlevo, aby zavřely oči, a dětem vpravo na několik vteřin ukáže králíka v černém klobouku. Obrázek hned schová za záda. Pak zavřou oči děti vpravo a obrázek ukáže dětem vlevo. Po schování obrázku a napočítání do tří mají všechny děti hlasitě zavolat, jakou barvu má klobouk. Děti volají černou ... , zelenou ... Kouzelník ukáže kartu s králíčkem ve žlutém klobouku.

Děti požadují, aby kartu otočil zadní stranou dopředu. Na zadní straně je králíček v červeném klobouku. Kouzelník na to prohlásí, že se mu bude dobře „čarovat", protože děti nedávají pozor.

Vyrobeno z omyvatelného plastu. Velikost cca 18 x 25 cm.

Also sold with this item

BREAK AWAY WAND
MINI MILK PITCHER