ESSENTIALS IN MAGIC STRIPPER DECK - DVD

Vaše cena s DPH: 290 Kč

  • Katalogové číslo: 535

Toto DVD se zaměřuje na kouzlo Stripper deck, úžasné efekty s kónickými kartami, které s tímto balíčkem karet snadno uděláte!

Stripper Deck je jedním z nejpopulárnějších a univerzálních trikových balíčků karet. Pokud chcete dělat zázraky prakticky bez dovedností, nehledejte nic jiného, než Stripper Deck. Představte si, že divák si vybere např. Eso srdcové, poté ho zamícháme do balíčku karet a vuala jeho karta se objeví na vrchu balíčku, avšak toto není konec, vybereme z balíčku všechna čtyři esa, divák si je dá na nějaká místa v balíčku, poté je balíček zamíchán a opět nám esa vyskočí navrch balíčku a pokud ani toto by nestačilo, tak myslím, že to co následuje už určitě zabere.
Kouzelník NĚKOLIKRÁT zamíchá balíček karet, a poté ho sejme v polovině, rozhrne obě poloviny a co to?..... Jedna celá polovina jsou pouze červené karty a druhá pouze černé.....

To vše a mnohem více na tomto DVD.

Na tomto DVD, vás mistr světa Daryl, naučí krok za krokem předvedení mnoha použití tohoto univerzálního trikového balíčku karet. Daryl je kouzelníky uznávaný a nyní se vám bude snažit předat pár svých tipů a triků, jak být se Stripper deckem tak dobří, jako on.

Pokud jste někdy chtěli dělat karetní zázraky, tak Stripper deck je pro vás připraven!

DVD je v angličtině/ španělštině, ale všechno pochopíte, i když anglicky ani španělsky nemluvíte.

Doporučujeme

25 AMAZING TRICKS WITH A STRIPPER DECK - DVD

  • Kat.číslo 237

bez DPH 317 Kč

s DPH 383,50 Kč

STRIPPER DECK BICYCLE

  • Kat.číslo 252

bez DPH 225 Kč

s DPH 272,50 Kč

ZNAČENÉ A KÓNICKÉ KARTY (MARKED & STRIPPED)

  • Kat.číslo 383

bez DPH 79,50 Kč

s DPH 96 Kč