BICYCLE CARDISTRY BLACK AND WHITE PLAYING CARDS

Price with VAT (sales tax): USD 16

  • Producer: USPCC
  • Catalog number: 762

Cardistry karty, které budete milovat!

De'vo se spojil se slavnou značkou "BICYCLE", aby vyrobila tento jedinečný balíček! Bicycle Cardistry hrací karty posouvají funkční design do dalšího levelu tím, že nabízejí mnoho různých pohledů v závislosti na tom, jak je tento balíček manipulován. Tento balíček má design De'vo "Twin Tip", což znamená, že je můžete normálně míchat. Tento balíček má stejný úžasný design reverzu jako karty WTF Deck, ale navíc získáte i krycí "bianko"karty, pro ukázání vějíře v černé nebo bílé barvě.  Pionty jsou nezvykle natištěny ve všech čtyřech rozích.

De'vo hrací karty jsou světově proslulé svým funkčním designem a vynikajícími schopnostmi ovládání. Používají je nejlepší cardisteři, pokeroví hráči a kouzelníci!  De'vo karty jsou doma u celebrit a hollywoodských superstars a používají je kouzelníci a umělci po celém světě. Některé z jeho balíčků se vyprodávají jen pár minut po vydání!

Většina balíčků De'vo obsahuje speciální trikové karty  pro kouzelníky. Tato hra má speciální double back kartu pro změnu barvy a bianko face / back kartu.

Averzy karet jsou extrémně jedinečné a inovativní, takže jsou ideální pro manipulace a hraní pokeru!

Všechny karty De'vo jsou LIMITED EDITION, takže si nenechte ujít příležitost koupit tento úžasný Bicycle Cardistry Black & White Playing Cards!