TOUCH ORIGIN CARDISTRY CARDS

Vaše cena s DPH: 457 Kč

  • Výrobce: Cartamundi
  • Katalogové číslo: 741

První hra, která byla vytvořena od začátku jen pro cardistry.
 
DESIGN
Origin Cardistry deck je mnohem víc než jen další balíček hracích karet.
Origin Cardistry deck má jedinečný geometrický design, který ve vašich rukou vynikne. Na každé kartě se opakuje jeden vzor pro zdokonalený zážitek z cardistry. Tak proč je lepší než všechny ostatní hrací karty? No protože už s nimi nebudete hrát karty. Hlavním a jediným účelem tohoto balíčku je být dokonalým nástrojem pro cardistry.
Hluboké barvy a ostré kontrasty, které jsou možné pouze s nejnovějšími technologiemi v oblasti ofsetového tisku, skutečně umocňují design.
Karty Origin jsou navrženy pro kásné vějíře: objevují se různé vzory, rytmy a spojení, v závislosti na způsobu provedení vějíře.
Spinning je zdůrazňován středovou částí designu: barvy se spojují do okouzlujícího víru, které obtéká pevné prázdné místo ve středu.

KVALITA
Kvalitní papír je bělejší než konkurenti, takže hlubší barvy designu vystupují ještě víc. Karty jsou měkší.
Pro tyto karty byl vyvinut nový lak: “cardistry finish”. Karty působí dojmem "rozchozených", přímo z krabičky pro lepší vějíře. Tento lak je také šetrný k životnímu prostředí.
Byl použit zcela nový nůž, který byl speciálně kovaný pro tyto karty. Hrany karet jsou hladší a design nebude mít téměř žádný posun, s téměř dokonalým vyrovnáním.
 
KRABIČKA - SWIVELBOX
Nejvíc Cool  Box Vůbec. Není třeba říkat víc.

• Tyto karty jsou velikost poker. Averzy všech karet jsou stejné, není možné s nimi hrát karty, ani předvádět klasické kouzelnické triky.

S výrobkem se také prodává

BICYCLE CARDISTRY BLACK AND WHITE PLAYING CARDS
CARDISTRY BAG - BLACK
NOC Original Series BLACK
CHROME KINGS Limited Edition Playing Cards (Artist Edition)
NOC Playing Card - Murphy's Magic Signature