DMC ELITES: ROUGE Marked Deck

Vaše cena s DPH: 605 Kč

  • Katalogové číslo: 706

Díky neuvěřitelnému unikátnímu systému optického značení jsou nové karty DMC ELITES: ROUGE Marked Deck pátým balíčkem, které produkují Sovereign Playing Cards pro elitního britského kouzelníka jménem Drummond Money-Coutts (DMC). Je to TV hvězda kanálu Nat Geo série DMC Beyond Magic. Na těchto kartách DMC spolupracoval s designérem Phillem Smithem (lektorem Penguin). Spojením jejich perfekcionismu a kreativity vytvořili jedinečnou sérii neuvěřitelných karet. S drobnými vylepšeními a upgrady předchozích verzí je model DMC ELITES: ROUGE Marked Deck jednoduše nejlepším balíčkem Sovereign, který kdy produkoval.

Tento balíček představuje čtvrtou generaci jedinečného systému optického značení, což je výkonný značící systém navržený speciálně pro použití close-up a kabaretních kouzelníků. Hra má důmyslně skrytý systém značení, který je čitelný z velké vzdálenosti, při špatném světle a přitom s extrémní rychlostí. Systém byl během posledních několika let významně od svého vzniku vylepšen.

Každá hra je dodávána také s obrázkovou kartou, která vysvětluje značení vizuálně - bez slov.

Systém ukáže hodnotu a piontu hrací karty v letmém pohledu, bez nutnosti dekódování, bez jakéhokoliv duševního zpracování.

Všechno je neuvěřitelně čisté, takže můžete v klidu předat karty laikovi s vědomím, že i když bude hledat značky, nenajde je. DMC ELITES: ROUGE je jedinou hrou na trhu s tímto unikátním systémem.

Hra má standardní averz a povrchová úprava je zcela novou karetní třídou a povrchovou úpravou. Vše u těchto karet bylo navrženo tak, aby bylo super použitelné, od robustní minimalistické krabice, přes hlubokou červenou barvu, až k objevení karty u Jokera.

DMC ELITES: ROUGE - momentálně v nabídce nejužitečnější karetní hra pro kouzelníky.

Tištěno v CARTAMUNDI, stejně jako např. karty Butterfly.

S výrobkem se také prodává

NOC Original Series GREEN
BUTTERFLY PLAYING CARDS SECOND EDITION - BLUE
BUTTERFLY PLAYING CARDS SECOND EDITION - RED
MECHANIC OPTRICKS DECK
KARETNÍ PUDR